Dikişsiz Çamaşır İmalatçıları – Yunus Çamaşırları Seamless

Dikişsiz Çamaşır İmalatçıları - Yunus Çamaşırları Seamless

Dikişsiz Çamaşır İmalatçıları - Yunus Çamaşırları Seamless


Dikişsiz çamaşır; dikişsiz bir şekilde yuvarlak örgü makinesi kullanılarak meydana getirilen ürünlerin genel ismidir. Bu ürünler, üç boyutlu özel bir teknoloji ile tek seferlik şekillendirme işlemine maruz bırakılarak makineler tarafından tek tek örülmektedir. Dikişsiz çamaşırlar, yalnızca dikişsiz iç çamaşırı grubuna dahil olan ürünleri kapsamamaktadır. Dikişsiz çamaşır imalatçıları tarafından dikişsiz olarak üretilen bustiyer, atlet ve buna benzer diğer tüm ürünlerin gövde kısmında çok az da olsa dikiş bulunmakta, ancak diğer kısımlarında dikiş bulunmamaktadır. Dikişsiz üretim kapsamına giren ürünler sırası ile; külot, sutyen, vücut şekillendiren korseler, vücut şekillendirici tayt ve buna benzer dar spor kıyafetleri olarak ifade edilebilmektedir. Firmamız tarafından üretilen dikişsiz çamaşırların her biri kullanıcılara, rahatlık ve şıklığı bir arada sunmaktadır.

Dikişsiz çamaşırlar diğer çamaşırlara nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedeni hiç şüphesiz bu çamaşırların diğerlerinden çok daha rahat oluşundan ve elbiseler üzerinde iz bırakmamasından kaynaklanmaktadır. Bu tekstil ürünleri insanlara, vücut hareketleri sırasında son derece esnek bir kullanım imkânı sunmaktadır. Özellikle elbiselerin, dar kıyafetlerin ve pantolonların altından kolay kolay belli olmayan dikişsiz iç çamaşırları sayesinde kadınlar istedikleri her tarzda kıyafeti korkmadan ve dikiş belli olur mu diye çekinmeden giyebileceklerdir. Dikişsiz çamaşır imalatçıları tarafından özel olarak tasarlanan bu çamaşırlar, kadınların ihtiyaçları baz alınarak ortaya çıkarılmıştır.

Dikişsiz Çamaşır ile Sıradan Çamaşır Arasında Yer Alan Farklar

Dikişsiz çamaşır üretim süreci incelendiğinde; bu çamaşırların çoğunlukla naylon, iplik, pamuk ipliği, elastin iplik ve polyester iplik tarzı farklı malzemelerin enlem ve boylam sırasına uygun şekilde örülerek üretildiği fark edilmiştir. Bu ürünlerin dikişsiz çamaşırlarda kullanımı, vücudun çamaşır içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmesini ve çamaşırdan hiçbir şekilde rahatsızlık duymamasını sağlamaktadır. Sıradan çamaşırların prosesi incelendiği zaman ise kesilmiş kumaşlardan oluşturulduğu görülmüştür. Bu nedenle kumaş boyunca farklı bölgelerde sık sık dikiş bulunmaktadır. Sıradan çamaşırlarda yer alan dikişlerin bolluğu çamaşırı kullanan insanları rahatsız etmektedir. Dikişsiz çamaşır imalatçıları bu durumu bildiklerinden dikişleri çamaşırlarda olabildiğinde az kullanmaktadır.

Dikiş bulundurmayan çamaşırlar ve normal çamaşırlar arasında görüntü olarak da belli başlı farklar bulunmaktadır. Dikişsiz çamaşırların özellikle birincil vücut kısımlarında ve bunun yanı sıra bel bandı üst ve alt kısımlarında dikiş çizgisi ve iplik geçişleri yer almamaktadır. Bunların olmayışı ise dikişsiz çamaşırların dikiş olan çamaşırlardan daha estetik bir görünüme sahip olması demektir. Başta dar kıyafetler olmak üzere her çeşit kıyafet altından giyilen, dikişsiz çamaşır imalatçıları tarafından bizzat üretilen çamaşırlar, görünüm açısından da sıradan çamaşırları sollamıştır.

Dikişsiz Çamaşır İmalatçıları

Sıradan bir çamaşır üretmek için çamaşır üretmek istediğiniz kumaşı bütünü ile satın almanız gerekmektedir. Ayrıca bu kumaşın renginin ne olacağı ve deseni kumaş tedarikçisi tarafından seçilmiştir. Herkeste olan sıradan çamaşırlarda kendinize ait olan özel logo ögelerini kullanarak özgün bir tasarım elde etme şansınız bulunmamaktadır. Dikişsiz çamaşırlarda ise bu durumun çözümü düşünülmüştür. Dikişsiz çamaşır imalatçıları ürettikleri dikiş bulundurmayan çamaşırlar ile desenini kendinizin seçebileceği özgün bir tasarıma fırsat vermiştir. En sevilen renkleri, en gözde desenleri çamaşırlarınız için seçerek örme kumaş ile dokutabilirsiniz.

Dikiş bulundurmayan çamaşırların üzerinde az da olsa dikiş mevcuttur. Ana gövde komple dikişsiz iken kasık ve üst bacak taraflarında kıyafet üzerinden asla belli olmayacak şekilde dikiş bulunmaktadır. Sutyenlerde ise kayış kısımlarının dikilmesi gerekmektedir. Firmamız, üretimini bizzat gerçekleştirdiği dikişsiz çamaşırları size sunarak ürünleri ile ilgili bilgiler için 7/24 destek sağlamaktadır.

Dikişsiz İç Çamaşırlar

Dikişsiz Spor Kıyafetler

 

Dikişsiz tekstil ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.  İletişim

 

Yunus Çamaşırları Dikişsiz Çamaşır İmalatçısı

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.