Seamless Tayt Firmaları Yunus Tekstil

Seamless Tayt Firmaları Yunus Tekstil

Seamless Tayt Firmaları Yunus Tekstil


Tayt Firmaları

Tayt firmaları farklı kalıplarda tayt üretimi yapan firmalardır. Son yıllarda erkeklerin de giydiği farklı tayt modelleri üretilmeye başlandı. Bu modeller giyinecek kişiye göre farklı kalıplarda üretiliyor. Tayt firmaları farklı model, renk ve kalıplarda tay üretimi yaparak bunların halka ulaşmasını sağlıyor. Tayt, bacakları ve kalçaları sıkı sıkı saran rahat kumaştan pantolon türüdür. Tayt, pantolon gibi ağır değildir. Bu nedenle giymesi de taşıması da oldukça hafiftir. Hafif olduğu için sporda, günlük yaşantıda sık sık kullanılır. Pamuk ve polyester karışımı kumaş taytlarda genel olarak kullanılan kumaştır. Fakat naylon, ipek ve yün gibi temel malzemeler de tayt üretiminde kullanılabilir. Tayt, herkesin içine rahatça sığabilmesi için likralı üretilir.

Tayt Çeşitleri

Tayt üzerine uzun ya da kısa tişörtler giyilebilir. Ayrıca taytın üzerini örten bir şortla veya etekle giyenler de vardır. Tayt üretimi yapan firmamız ihtiyaca göre üretim yapmaktadır. Deri taytlar, spor taytlar, geometrik şekilli taytlar, kadife taytlar, uzun taytlar, kısa taytlar, bilekte taytlar, süet taytlar ve kısa taytlar gibi birçok farklı tayt çeşidi vardır. Tayt firmaları talebe göre tüm çeşitlerde tayt üretimi gerçekleştirebilir.

Son günlerde şort taytlar oldukça popüler hale geldi. Kadınlar ve erkekler spor yaparken ya da gündelik yaşantıda rahat etmek için şort tayt kullanmaya başladı. Şort taytı işe giderken giyinenler dahi var.  Bu nedenle üretimi de sıklaştı. Şort tayt; diz kapağına kadar olan tayt çeşididir. Düz renkte ya da farklı desenlerde üretilebilir. Dilerseniz pamuk polyester dışında kumaşlarda kullanılabilir.

Kaliteli kumaşta insan sağlığına zarar vermeyen taytlarımız dikişsizdir. Firmamız üretimi tamamlanan tüm taytları son kontrolde tekrar kontrol eder. Burada ütüleme ve paketleme yapılarak sizlerin beğenisine sunulur. Tayt üretimi genellikle düz şekilde yapılır, ekstra detay ekleme sonradan düzenlenir. Cepli taytlar, taşlı taytlar ya da fermuarlı taytlar sonradan tekrar üzerine işlem uygulanan taytlardır.

Tayt Kullanımı

Tayt firmaları çoğunlukla kadınlar için üretim yapar. Kadınlar; günlük hayatta esnek ve rahat yapıda olduğu için taytı çok tercih eder. Önceden pantolon daha çok giyinilse de şimdi pantolonun yerini de tayt almış durumda. Gömlekler, kazaklar, tişörtler, büstiyerlerle kombin yapılan tayt oldukça kullanışlı bir üründür. Evde, sporda hatta iş yerinde kadınlar tercih edebilir. Erkeklerse genellikle spor yaparken tayt kullanır. Spor yaparken eşofmandan ziyade tayt, tayt üzeri şort daha sık tercih edilir. Kadınların ve erkeklerin vücut yapısı farklı olduğu için tayt kalıpları da farklı olur. Bu nedenle tasarım da üretim de birbirinden tamamen farklıdır.

Tayt üretimi yapan firmamız aynı zamanda korse üretimi de yapmaktadır. Korse, daha orantılı hatlara sahip olmak için giysilerin içine giyinilen esnek ve sıkı iç giysidir. Korsaj olan korse çeşidi kıyafetlerin üst kısmına da giyinilebilir. Bu şekilde hem farklı hem de dikkat çekici bir görüntü oluşturularak fazla kilolar gizlenir.

Korseler antik çağlardan beri kadınların vazgeçilmez iç giysisi olmuştur. Modern çağlarda kemer gibi giysilerin üst kısmına da kullanılsa da esas olarak iç giysi şeklinde tercih edilir. Korse çeşitleri; bel inceltici korseler, straplez korseler, yüksek bel slip, korseli külot gibi seçeneklerde üretilir. Kişi ihtiyaç duyduğu bölge neresi ise oraya göre korse alır. Beli ince basenleri geniş olan biri yalnızca basenleri saran korse alırken hem göbek hem basen sorunu olan biri göğüs altından başlayan korseleri alabilir. Tayt firmaları arasında yer alan Yunus Çamaşırları her türlü tayt ve korse üretimi yapmaktadır. Üretilen ürünlerden ihtiyaç ne ise buna göre müşterinin tercih etmesi beklenir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.