Seamless Tayt Üreticisi Seamless Tayt Nedir Spor Tayt

seamless tayt üreticisi

seamless tayt üreticisi


Seamless tayt üreticisi Yunus Çamaşırları yılda yaklaşık 2.000.000 adet seamless tayt üretimi yapmaktadır. Seamless tayt nedir sorusunun cevabı olarak dikişsiz örgü teknolojisi ile üretilmiş tayt ürünlerine seamless tayt denmektedir. Seamless taytlar genellikle spor taytlar olarak bilinir yoga ve fitness antrenmanlarında kullanılmaktadırlar.

Seamless Tayt Modelleri

Seamless tayt üreticisi olarak yaklaşık 20 çeşit seamless tayt modelimiz bulunmaktadır, ve isteğinize uygun şekilde model ve desenlerde üretim yapabilmekteyiz. Başlıca seamless tayt üretimlerimiz aşağıdaki modellerden oluşmaktadır.

2021 Seamless Tayt Modelleri

2021 – 2022 Yılında ürettiğimiz seamless spor tayt modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Üretim aşamasında çeşitli modellerde taytlar bulunmaktadır. Müşterilerimizin istediği tasarımlar doğrultusunda spor seamless tayt üretimi yapmaktayız. Üretim sürecinde her aşamayı müşterilerimizle birlikte yürütmekteyiz. Aşağıda 2021 yılında ürettiğimiz seamless spor tayt modellerinden bazılarını bulabilirsiniz.

Tüm tayt modellerimizi incelemek için web sayfamızı ziyaret edin. Seamless Tayt Modelleri

Seamless Tayt Üretimi

Seamless tayt üretimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Seamless tayt üretimi Yunus Çamaşırları

seamless tayt üreticisi
seamless tayt üreticisi

2021 Yılı yeni model seamless tayt üretimlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ocak ayı sonunda 2021 tayt modellerimiz satışa sunulacaktır.

Seamless Tayt Üreticisi

İster ev hanımı olsun ister iş kadını, bütün kadınların en çok tercih ettiği kıyafet türü tayttır. Tayt üreticisi ve imalatı yapan firmamızdan alabileceğiniz istenilen her tarzda taytı her tarzda kıyafete kombine edilebileceğiniz gibi oldukça uygun fiyata tedarik edebilirsiniz. Spor yapanlar için oldukça esnek ve rahat olan taytlar, her spor branşı için tercih edilebilirdir. Ayrıca çok şık bir mekâna gitmek içinde kombinlerinizde tercih edebileceğiniz bir parçadır.

Tayt Kimler İçin Üretilir ve Üretim İşlemi Nasıl Yapılır?

Tayt genellikle kadın müşteriler için üretilmektedir. Fakat bazı sanat dallarında erkeklerin de kullanabileceği taytlar olabilmektedir. Kadınların en çok tercih ettiği parça olan tayt üretimi yapılırken ilk olarak üretilecek taytın ölçüleri ve çizimleri yapılarak bir kalıp çıkartılır. Tayt üreticisi olan firmamız bu kalıpları çıkarırken her bedende ve her ölçüde olan kişilerin özelliklerine dikkat etmektedir. Çizim ve kalıp ölçüleri denetlendikten sonra uygun kumaşlar ile kalıbın kesimi yapılır. Daha sonra tayt, dikim işlemine alınır. Farklı tarzlarda veya süslemesi olan taytlar kesildikten sonra dikim işleminde gerekli parçalar veya aksesuarlar eklenir.

Tayt Üretiminde Kullanılan Hammaddeler Nelerdir?

 • Esnek yapıya sahip likra, elyafın ticaretteki adıdır. Likra kumaşlı taytlar sayesinde müşteriler daha rahat hareket edebilmektedir.
 • Anti bakteriyel Akrilik Yağlar kullanılan taytlarda terleme gibi bakteri üremesi olabilecek zamanlarda anti bakteriyel özelliği ile insan sağlığı korunmaktadır.
 • Taytlarda vizkon kullanılarak rutubet oluşması engellenirken kumaş su emme özelliği de kazanmaktadır. Ayrıca vizkon, özel günlerde kullanılabilen taytlara parlak bir görünüm kazandırır.
 • Dokulu Lifler içeren taytlar parlak ve rahat bir özelliğe sahip olmaktadır.
 • Merserize Pamuk kumaşlar diğer kumaşlara göre daha hafif ve rahat olmaktadır. Daha çok gündelik taytlarda kullanılan merserize pamuk kumaşlar ile daha rahat hareket etme özelliğine sahip olabilirsiniz.
 • Bambu Elyaf içeren taytlar diğer kumaşlara göre daha doğal ve daha serin bir özelliğe sahiptir. Ayrıca insan sağlığı için anti bakteriyel özelliği de bulunmaktadır.
 • Mikrofiber kumaşlar hem çok dayanıklı olurken hem de nem emici özelliğe sahiptir.
 • Yün kumaş taytlar, vücudun nefes almasını sağlayarak vücudun kışın sıcak, yazın ise serin tutmaktadır. Ayrıca çabuk buruşup kırışmamaktadır.
 • Polipropilen kumaşlar en hafif ve en esnek kumaş tipidir. Polipropilen kumaştan üretilen taytlar kokulara ve güneş ışığına karşı son derece dirençlidir.

Tayt üreticisi olan firmamız sizin sağlığınızı düşünerek bütün kumaşlardan üretim gerçekleştirmektedir.

Tayt Kumaşı Belirlemede Önemli Olan Özellikler Nelerdir?

Günümüzde kadınların günlük veya özel günlerde en çok tercih ettiği taytlarda en önemli unsur kumaş cinsidir. Kadınlar tayt giyerken rahatlığına ve şıklığına dikkat etmektedir. Bu yüzden tayt üretimi yapılırken kumaşın vücuttaki hareketleri engellemeyen esnek ve vücudu saran cinste olması gereklidir. Ayrıca görsel açıdan düzgün olabilmesi için az buruşan ve konforlu olması önemlidir. Tayt kumaşları çok kullanıldığı zaman diz gibi bölgelerde potluk yapmamalıdır. Yıkama işleminden sonra da kendini salan bir kumaş tarzı kullanılmamalıdır. Tayt üreticisi olan firmamız bu özelliklerin hepsine dikkat etmektedir.

Neden Tayt Giymeliyim?

 • Çoğu kadının tayt giymekteki en büyük tercihi rahatlıktır. Tayt üreticisi firmamızdan aldığınız kaliteli ve esnek taytlar ile son derece rahat bir gün geçirebilirsiniz.
 • Bir kadının en zorlandığı şeylerden biri kıyafetleri kombinlemektir. Farklı türlerde tayt seçenekleri ile çabuk bir şekilde kombin yaparak hiç zorlanmadan şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 • Fazla kilolarından şikâyet eden kadınların en çok tercih ettiği kıyafet türü taytlardır. Çünkü tayt, fazla kiloları kapatarak daha ince ve fit bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.
 • Hem rahat hem de şık bir görünüme sahip olmak için ekonominizi aşan kıyafetler yerine ekonominize uygun olan tayt seçeneklerinden alarak dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.
 • Farklı türlerde alabileceğiniz taytlar her mevsime uygun olmaktadır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.