Seamless Üreticisi

Seamless üreticisi


Seamless üreticisi Yunus İç Giyim yılda yaklaşık 5.000.000 adet dikişli ve dikişsiz iç çamaşırı üretimi yapmaktadır. Seamless üreticisi aramalarınıza fazlasıyla yanıt verebilecek avrupa standartlarına uygun fabrikamızda istenilen model ve adet seamless tayt, seamless korse ve seamless iç giyim ürünleri üretebilmekteyiz.

 

Yeni sezon Seamless Tayt ürünleri yakında stoklarımızda olacaktır model ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Yunus Çamaşırları Seamless ; İletişim

Seamless Üreticileri

Seamless kelime anlamı olarak ‘’dikişsiz’’ manasına gelmektedir. Tekstil sektöründe seamless kumaş, yani dikişsiz kumaş olarak kullanılmaktadır. Seamless üreticileri gelen taleplere göre bu kumaşın üretimini gerçekleştirmektedir. Bu kumaş türü, bazı ürünler için oldukça avantajlıdır. Örneğin iç çamaşırı sektöründe dikişsiz kumaş tercih edilmektedir, çünkü yapısı itibariyle dikiş izi olmadığı için giyilen kıyafetin altında iz yapmaz. Bu dikişsiz kumaşın en belirgin özelliğidir. Sıklıkla tercih ediliyor olmasının sebebi de çoğunlukla iz yapmıyor oluşundandır.

Seamless kumaşlar, kaynaksız kumaş olarak da adlandırılmaktadır. Bunun yanında, seamless kumaş dış giyim ürünlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Son zamanlarda bu kumaş türü oldukça popüler olmuştur. Nedeni ise kullanım rahatlığı ve vücudu sıkmayan yapısıdır. Sıklıkla tayt üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

Seamless Kumaş

Dikişsiz, kaynaksız kumaş olarak da adlandırılan seamless kumaşlar, oldukça esnektir. Bu nedenle hareket kabiliyetini kısıtlamayan bir kumaş çeşididir. Farklı renk ve desenlerde üretilebilmektedir. Seamless kumaşlar bir üretim makinesinin içinden daire şeklinde çıkmaktadır. Bu nedenle de kumaş üzerinde dikiş izi bulunmamaktadır. Seamless üreticileri elde etmek istedikleri ürünü bilgisayara tanımlar ve bilgisayar ile entegre çalışan makine içerisinden dakikalar içinde istedikleri ürünü elde ederler. Bu nedenle seamless kumaş kullanılan ürünleri imal etmek oldukça zahmetsiz ve pratiktir.

Seamless Kumaş Özellikleri

Seamless kumaşlar çoğunlukla iç çamaşırı ve dış giyim sektöründe özellikle tayt imalatında tercih edilmektedir. İç giyim sektöründe tercih ediliyor olmasının sebebi ise dikiş olmayan yapısı nedeniyle tişört, etek gibi kıyafetler altında iz yapmamasıdır. Seamless kumaşlar, aynı zamanda cilt üzerinde iz yapıp cildi çizmez. Bu görüntüler çoğunlukla kişileri rahatsız etmektedir. Bu nedenle de iç çamaşırı tercihlerini seamless kumaştan imal edilen çamaşırlardan yana kullanmaktadırlar. Diğer bir yandan seamless kumaşlar tayt gibi spor giyim ürünlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kumaş çeşidi, sıkı ve aynı zamanda esnek yapısı ile hareket kabiliyetini kısıtlamamaktadır. Bele tam oturması nedeniyle kayma yapmamaktadır. Kumaş, ter gibi sıvıları emdiği için leke oluşmaz ve bu nedenle seamless üreticileri tarafından imal edilen dikişsiz taytlar fitness, yoga antrenmanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Seamless taytlar günlük yaşamda da farklı kombinlerle tercih edilebilir. Her mevsimde giyilebilen bir yapıya sahiptir. Seamless taytlar vücudu saran yapısı ile de oldukça fit görüntüler sunmaktadır.

Neden Seamless Kumaş

Seamless kumaşlar, hava geçirebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle vücudun nefes almasını engellemez. Aynı zamanda bu kumaş türü çok hafif olduğundan vücut üzerinde ağırlık yapmaz. Anti bakteriyel özellik gösteren yapısı sayesinde koku yapmaz, bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Geliştirilmiş dikişsiz örgü tekniği sayesinde vücudun belli bölgelerine basınç sağlayarak daha formda bir görüntü yakalanmasına fırsat sunar. Basınç uygulamasına rağmen vücudu çok sıkmaz ve bu sayede de kullanım rahatlığı sağlar. Seamless üreticileri tarafından imal edilen dikişsiz sutyen, külot, atlet ve tayt gibi ürünler talimatlara uygun ve doğru bir şekilde yıkanıp kullanıldığında uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Seamless kumaşlar, tekstil sektöründe gün geçtikçe önemi artan bir kumaş türüdür. Vücudu sarıyor olması, iz yapmıyor oluşu ve formda görüntü sağlaması nedeniyle bu kumaş türü kullanılan diğer kumaş türlerine nazaran kullanıcıya birçok avantaj sağlamaktadır. Seamless kumaş ile birbirinden farklı renk ve desenlerde üretilen ürünler de artık sıklıkla tercih edilir olmuştur. İç çamaşırı ve spor giyim pazarında seamless kumaşın önemi gün geçtikçe artmakta, kullanım sıklığı da aynı oranda yükselmektedir.

2 Yorumlar

  • Seamless tayt ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum yurtdışındayım ve istediğim modellerde üretim için neler gerekli bilgi verirseniz sevinirim.

    • İyi Günler Adnan bey seamless tayt ürünlerimiz ve üretim hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen WhatsApp üzerinden iletişime geçin Whatsapp; +90 507 218 43 84

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.