Toptan Spor Dikişsiz Tayt İmalatı 2021 Tayt Modelleri

tayt imalatı

tayt imalatı


Dikişsiz Tayt İmalatı

Moda sektöründe son zamanlarda sıklıkla kullanmaya başlayan dikişsiz kumaşlar kullanıcılara oldukça farklı avantajlar sağlamaktadır. Üretimlerinin yapıldıkları makinelerden daire halinde çıkmaları nedeniyle dikiş izi bulunmayan bu kumaşlar birçok farklı giyim ürününde kullanılmaktadır. Dikişsiz kumaşlar korse ve iç çamaşırlarında kullanılıyor olmasının yanında taytlarda da kullanılmaktadır. İç çamaşırlarında kullanılıyor olmasının en büyük sebebi dikiş izine sahip olmamasıdır. Böylelikle giyilen kıyafetler altından iç çamaşırları iz yapmaz. İstenmeyen görüntülerin ortaya çıkması engellenmektedir. Dikişsiz kumaşlar, son teknoloji ürünleriyle imal edilmektedir. Kimi zaman ürünün üretildiği makinenin bilgisayarına dikilmek istenen ürün yüklenir ve bu şekilde hazır bir giyim ürünü elde edilmektedir. Yapısı gereği kullanımı oldukça rahat olan dikişsiz taytlar aynı zamanda oldukça şık estetik görünmektedir. Dikişsiz kumaş kullanılıyor olması sebebiyle Dikiş tayt imalatı seri bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Dikişsiz Tayt Kullanımı

Türkiye’de dikişsiz kumaş imalatı yapan üreticilerin sayısı ise yok denecek kadar azdır. Dikişsiz kumaşlar bir diğer adıyla seamless kumaş olarak da bilinmektedir. Seamless kelimesi ise dikişsiz anlamına gelmektedir. Özel makinelerle dilenilen ölçüde üretilen dikişsiz kumaşlar, farklı kullanım amaçlarına hizmet etmektedir. Bu makinelerde ham maddenin girişi sonrasında yalnızca birkaç dakika içerisinde istenilen ürün dokunmaktadır. Bu sayede de oldukça hızlı bir imalat süreci gerçekleşmektedir.

Dikişsiz kumaşlar, giyim sektöründe son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Dikişsiz kumaş üreten makinelerin ise en büyük özelliği, ham maddeyi dikişsiz kumaş üretmek üzere daire şeklinde üretim makinesinin içerisinden çıkarmasıdır. Bu kumaş çeşidi, iç çamaşırı, tayt ve korse gibi giyim ürünlerinin üretilmesinde kullanılmaktadır. Sektöründe öncü firmamız dikişsiz tayt imalatı konusunda kaliteden ödün vermeden, kaliteli ham maddelerin kullanımıyla üretim yapmaktadır. Firmamız tarafından üretilen dikişsiz kumaşlar pamuk ham maddesi kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan ham maddenin kalitesinden dolayı ürünlerimiz alerjen içermez ve cildi tahriş edip alerjik reaksiyonlar vermesini engeller. Bu sayede cildi hassas olan kişiler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kullanılan giyim ürünlerinin nefes alabiliyor olması ve bununla beraber de esnek olması çok önemlidir. Firmamız tarafından üretilen dikişsiz taytlar, farklı bedenlerden kullanıcılarına hitap etmekte olup oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Dikişsiz kumaş üretiminde kullanılan ham maddenin kalitesinin öneminin farkında olan firmamız üretimlerini bunu gözeterek devam ettirmektedir.

Dikişsiz kumaşlar ile üretilen çamaşırlar oldukça rahattır. Giyildiğinde ağırlık yapmaz ve dikişsiz olması nedeniyle vücudu iyice kavrar. Dikişsiz kumaşlar, beli tam anlamıyla kavrar ve taytın beden oturmasını sağlar. Bu nedenle fiziksel aktiviteler esnasında kayma yapmaz ve sabit durur. Vücudu tam kavrayan yapısı sayesinde estetik bir görüntü sağlar.

Dikişsiz Tayt

Dikişsiz taytlar son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen dikişsiz taytlar firmamız tarafından üretilip kullanıcılar için pazara sunulmaktadır. Dikişsiz taytlar genel olarak spor yapan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Spor esnasında vücudun salgıladığı teri emer ve bundan kaynaklanacak izlerin oluşmasını engeller. Bu nedenle fitness, yoga gibi antrenmanların yapılmasında ve diğer spor aktiviteleri yapılırken kullanımı oldukça idealdir. Dikişsiz taytlar, bele iyice oturur ve bel bölgesini kavrar. Esnek bir kumaş olmasından dolayı kullanım esnasında da rahatlık sağlamaktadır. Spor yaparken kullanılabileceği gibi farklı parçalarla kombinlenip günlük yaşantıda da şık bir görüntü imkânı sağlamaktadır.

Dikişsiz tayt birçok farklı renkte üretilmektedir. Her kesimden kullanıcıya hitap edecek dikişsiz tayt imalatı firmamız tarafından üretilip kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Dikişsiz tayt, üretimi ile öncü olan firmamız tarafından üretilen taytlar Türkiye’nin dört bir tarafına gönderilmektedir.

Tayt imalatı yapan firmalar arasında Yunus Çamaşırları Türkiye’de en kaliteli kumaşa ve dikişlere sahip tayt imal  edebilmek için her yıl daha fazla çalışarak daha özverili ve disiplinli bir şekilde yeni tayt modelleri üretmektedir.

Tayt imalatı aşamalarını dikkatli bir şekilde nokta hatasız aşarak 2021 model spor tayt imalatı yapmaktadır. Müşterilerine daha kaliteli ve uygun fiyatlı tayt üretebilmek için arge yaparak sürekli fiyat performans ürünleri ortaya çıkartmaktadır.

Ürünlerin hepsi seamless olup dikişsiz örgü teknolojisi ile çağın son teknolojisi makineler tarafından işlenilmektedir. Seamless tayt modelleri standart klasik taytlara göre daha rahat ve sportif bir görünüm sunmaktadır.

Bu seneki tayt imalatı ocak ayı sonunda tamamlanacak olup yeni model taytlar piyasaya sunulacaktır.

tayt imalatı
tayt imalatı

 

Tayt imalatı hakkında bilgi almak ve toptan tayt imal ettirmek için lütfen iletişime geçin.

Tayt imalatı 

Tayt imalatı yapan firmalar arasında Yunus Çamaşırları kalitesini ve yılların vermiş olduğu tecrübesini üretmiş olduğu mallarda kantılamaktadır. Dünya’nın dört bir köşesine ve Türkiye’nin her bir şehrine ürünlerimizin dağıtımını yapmaktayız. Toptan tayt imalatı yapmak isteyenler için uygun fiyatlarla hızlı çözümler üretmekteyiz.

Spor giyim dendiğinde ilk akla gelen giysilerden biri olan tayt, bacakları sıkı bir şekilde saran bir pantolon türüdür. Bu pantolon türü, en çok kadınların tercih ettiği giysilerden biri olduğu gibi sportif faaliyetler için de herkes tarafından kullanılmaktadır. Rahat olmalarıyla dikkat çeken bu giysiler, esnek yapısı sayesinde ayrıca fit bir görünüm kazanılmasını da sağlamaktadır. Taytlar, renk ve desenleriyle de şık ve modern bir görünüm kazanılmasını sağlamaktadır. Neredeyse gardırobunuzda bulunan tüm giysilere ve aksesuarlara uyum sağlayabilen bu giysiler, farklı tasarımlarıyla yıllardır her moda anlayışında kendisine yer edinmeyi başarmıştır. Firmamız da farklı model ve tercihlere hitap eden tayt imalatı gerçekleştirmektedir. Tayt modellerimiz dört mevsim kullanıma uygun bir yapıda üretilmektedir.

Tarzınıza Uygun Tayt Çeşitleri

Taytlar rahat giyim adına önemli bir yere sahiptir. Özellikle günlük giyimde çokça tercih edilen taytlar, ayrıca modern ve şık görünümleriyle de moda anlayışını belirlemektedir. Zengin seçenekleriyle klasik ve sportif giyim tarzının tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Genelde taytlar, klasik giyimde bir ceketle sportif giyim tarzın da ise  sweatshirt kombinlenmektedir. Fakat farklı giyim sitilleriyle de kombinlenebilmektedir. Farklı tarz arayanlar için firmamız da tayt imalatı gerçekleştirmektedir. Renkli ve farklı tayt sitilleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Spor Yaparken Rahat Tayt Seçeneklerinden Birini Seçin

Formda kalmak adına yapılan sporların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan taytlar, vücudunuzu sarmaladığı için spor yaparken sıkılaşmanıza yardımcı olacaktır. Herkes tarafından tercih edilen bu taytlar, farklı seçenekleriyle her tarza hitap etmektedir. Rahat spor yapmanızı sağlan bu ürünler, antrenmanlarınızda sizlere yardımcı olacaktır. Siz de farklı tayt modellerimizi inceleyerek rahat bir spor keyfi çıkarabilirsiniz.

Alternatif Tayt Seçeneklerimizi İnceleyin

Günümüzde taytlar, sadece spor amaçlı olarak kullanılmamaktadır. Yeni moda anlayışı ile beraber kombinlerin de vazgeçilmez giysilerindendir. Bu nedenle tayt imalatı yapan firmalar da farklı model seçeneklerine yönelmişlerdir. Düğme, fermuar, boncuk gibi pek çok aksesuarı kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Ayrıca baskılı modeller ve deri, kadife gibi kumaşlar kullanılarak da taytlar üretilmektedir. Stillerinde farklılık arayanlara bu sayede birçok seçenek sunmaktadır. Firmamız da şık ve farklı modelde taytların üretimini gerçekleştirmektedir. Siz de dinamik bir görünüm kazanmak adına ürünlerimizi inceleyin.

Her Bütçeye Uygun Tayt Seçenekleri

Taytlar genelde uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de yediden yetmişe her kesimin tercihi olmaktadır. Tüm dünyada ince, uzun, kalın, renkli seçenekleriyle taytlar, büyük küçük herkesin gardıroplarda yer almaktadır. Her mevsim kullanılabilen bu ürünler, her ortama uyum sağlayabilen giysilerin başını çekmektedir. Siz de uygun fiyat avantajlarından yararlanarak ürün satın almak istiyorsanız tayt imalatı yapan firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Tayt İmalatı

Günlük kullanımda büyük konfor sağlayan taytlar, genelde kadınların en çok kullandığı ürünlerden biridir. Hem klasik hem de spor giyimde en çok tercih edilen giysilerden olan tayt, farklı modelleriyle her zevke hitap etmektedir. Genelde siyah renklerle üretilen bu ürün, son yıllarda farklı renklerde de üretilmeye başlamıştır. Tayt üretiminde kullanılan kumaşlarda da son yıllarda farklılaşmaya gidilmiştir. Özellikle parlak renkler dikkat çekmektedir. Firmamız da kaliteli ve şık tayt imalatı gerçekleştirmektedir. Alternatif bir görünüme sahip olmak isteyenler firmamızın ürünlerini inceleyebilir ve web sitemizden sipariş oluşturabilir.

Tarzınızı Siz Belirleyin

Özgür, rahat ve şık taytlar…. Taytlar tam olarak bu üç kelimeyi ifade eden giysilerin başında gelmektedir. Her tarza hitap eden bu ürünler, nefes alan kumaşlar kullanıldığı için dört mevsim kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Firmamız da sizin tarzınızı belirlemenize yardımcı olmaktadır. Farklı ürün seçenekleriyle her zevke hitap etmektedir. Siz de firmamızın ürünlerinden kendinize en uygun ürünün siparişini oluşturabilirsiniz.

Tayt Üreticileri

Değişen yaşam koşulları her alanda olduğu gibi moda konusunda da farklılaşmaya gitmiştir. Moda anlayışı son zamanlarda rahat fakat şık giysiler üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Bu ürünlerin başını ise son zamanlarda taytlar çekmektedir. Spor yaparken, günlük kullanım ve iş kombinlerinde sıklıkla kullanılmaya başlayan taytlar, farklı formlar kullanılarak üretilmeye başlanmıştır. Tayt Üreticileri olarak firmamız da yediden yetmişe herkesin beğeneceği farklı modellerde birbirinden kaliteli ve şık taytın üretimini gerçekleştirmektedir.

Dört Mevsim Tayt Kombinleri

Bilindiği gibi taytlar, dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Pamuklu, nefes alan ve sıcak tutan çeşitli kumaşlar kullanılarak ve farklı aksesuarla birleştirilerek tasarlanmaktadır. Kış mevsiminde kazak tunikler ile kombinleyerek sokak modasını yakalayabilirken yaz aylarında salaş tişörtler ile kombinleyerek sıcak günlerde rahatlığın yanında serinliği de yakalayabilirsiniz. Bunların dışında taytları blazer bir ceket ya da şık bir gömlekle kombinleyerek ofis şıklığınızı oluşturabilirsiniz. Tayt Üreticileri olarak firmamız da ürettiği ürünlerle rahat bir tarz yakalamanızın yanı sıra şık bir görünüm kazanmanızı da sağlayacaktır.

Spor Taytlar

Zinde kalmak veya kilo vermek için yapılan sporlar bedenen bizleri çok zorlamaktadır. Bu nedenle spor yaparken tercih edilen giysilerin rahat ve nefes alabilen yapıda olması çok önemlidir. Bunun için taytlar en ideal giysilerdir. Üretiminde kullanılan kumaşlar sayesinde vücudunuz tahriş olmadan ve nefes alarak forma kavuşacaktır. Firmamız da ürettiği taytları bu durum dikkate alınarak farklı desen ve renklerde üretilmektedir. Kaliteli ve şık Tayt Üreticileri arasında yer alan firmamız, her zaman son trendi yakından takip ederek tayt imalatı gerçekleştirmektedir.

Rahat ve Tarz Bir Giyim İçin Taytlar

Casual, klasik ve spor giyim… Her tarz için taytlar modası geçmeyen giysilerinin başındadır. Giyim tarzında tayt tercih etmek her ne kadar çabasız bir giyim tarzı olarak görülse de bu doğru değildir. Tayt giyerek rahat bir giyimin yanında doğru kombinlendiğinde stil sahibi bir duruşa sahip olursunuz. Estetik bir görünümü kolay bir şekilde sağlayan bu giyim tarzını davette, sporda ve sokakta doğru giysi ve aksesuarla kombinleyebilirsiniz. Tayt Üreticileri olarak firmamız da her zaman son trendi yakından takip ederek tayt imalatı gerçekleştirmektedir. Siz de rahat ve tarz bir giyim için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Taytlar ile Sokak Tarzınızı Yansıtın

Taytlar kadınların gardıropların vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir. Özellikle sokak tarzına çok yakın görülen taytlar; hırkalar, tunikler, kot ceketler, uzun kabanlar, salaş gömlekler ile rahatlıkla kombinlenmektedir. Firmamız da her zevke uygun farklı taytların üretimini gerçekleştirmektedir. Siz de size hitap edecek farklı ürün seçeneklerimiz için web sitemizi inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Ofis Stilini Rahat ve Şık Taytlarla Yakalayın

İş hayatının zorluğu yanında kıyafet seçimi de özellikle kadınlar için çok zordur. Her gün yeni bir kombin yapmak zamanla hem zorlaşmakta hem de çekilmez bir hal almaktadır. Taytlar bu durumun kurtarıcısıdır. Örneğin blazer ceketler ile rahat bir ofis şıklığı yakalanabilir ya da ipek bir gömlekle de şık bir tarz yakalanabilmektedir. Siz de ofis stilinizi rahat ve şık taytlarla belirlemek isterseniz firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Her Tarza Uygun Taytlar

Zamansız bir gardıropta bulunması gereken ürünlerden biri de taytlardır. Taytlar değişen ve gelişen moda anlayışıyla birlikte farklı tarzlarda üretilmektedir. Neon renkler, bağcıkları, deriler ve zincirler gibi pek çok farklı çeşitte tayt üretilmektedir. Şık ve konforlu bir giyim için siz de birbirinden farklı tayt çeşitleri ile tarzınızı belirleyebilirsiniz. Tayt Üreticileri olarak firmamız, birbirinden farklı taytlar ile tarzınızı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 

2021 Tayt Modellerimiz

Tümünü incelemek için web sayfamızı ziyaret edin.   Tayt modelleri

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.